Biz kimiz ?

Biz Kimiz?

 

                                    Yücealkas Tarım Reklamcılık Medikal Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. 2006 yılında büyük bir heyecanla Mersin’de kurulmuştur. 2008 yılında ilk yatırmını  gerçekleştirmek amacıyla Adana’ya taşınmıştır. Firmamız tarım, medikal malzeme ve inşaat malzemeleri ve reklam-medya alanlarında  faaliyet göstermektedir.         

                             “Sağlıklı ve uzun yaşamın sırrı” sloganıyla yola çıkan firmamız Türkiye’de ilk defa ;Ganoderma lucidum mantarını, 2006 yılından bu yana bir benzeri olmayan, yüksek düzeyde ve üstün biyolojik verimlilikle Ganoderma lucidium üretmektedir. 2008 yılından bu yana GANOTURK” markasıyla Türk halkının kullanımına sunmuştur. İlk kez tüm ülke geneline hitab edebilecek boyutta Ganoderma lucidium talebini karşılayabilme hedefi ile çalışmaya başlayan firmamızın, son yıllarda ülkemizde de tanınmaya başlayan bu ürünün, çeşitli modifize preparatlar, şeklinde yurt dışından ithal edilir olmasının ve döviz kaybına yol açan bu uygulama şeklinin limitize etme amacını benimsediğini ifade etmek isteriz.Ülkemiz için tamamen yeni ve sağlıklı bir destekleyici olarak biyoteknoloji kapsamında yeri doldurulamaz bir ürün olan Ganoderma lucidium’un üretim teknolojisini, maksimum ürünü optimal maliyetle ve kabul edilebilir sürelerde ürün alacak şekilde geliştirmek hedefimizdir.                                  Firmamız aynı zamanda 2010 yılından bu yana İnanna markalı kişisel bakım ürünlerinin üretim danışmanlığı ve satış ortağı olarak değerli tüketicilerimizin cilt bakımı ve vücüt bakımı sağlığını korumaya devam etmektedir.MNH Biyoteknoloji firması ile birlikte Amerikan menşeli Gold Crew Markalı dünyanın en çevreci ve ve %89,9 gibi çok yüksek oranla biyolojik parçanabilirliğe sahip çevreci temizlik ürünlerinin Çukurova bölge temsilcisidir.Yücealkas Limited Şirketi olarak başta Çukurova bölgesi olmak üzere, petrol ve türevi maddelerden kaynaklanan kirliliği, yerinde, atık minimizasyonu hedefiyle, insan – çevre – toplum sağlığını önemseyerek ortadan kaldırmak, yasal gereklilikler çerçevesinde problemlere çevresel çözümler sunmak, çözümlerin hem projelendirilmesi hem de uygulama aşamalarında etkin çalışmaların yapılmasını koordine etmek,Çevre Kanunu ve Yönetmelikleri doğrultusunda; kamu kurum ve kuruluşları, sanayi kuruluşları ve çevreye duyarlı bireyler ile birlikte projeler geliştirerek ülkemize ve geleceğimize katkıda bulunmaktır ile Gold Crew ürünlerini tüm halkımızın ve çevremizin sağlığını en üst düzeyde korumak için çalışmaktayız.

                  2012 yılı itibariyle tamamen organik halde üretilmiş zeytinyağı ve kudret narı üretimlerine başlamıştır.

                2012 yılı itibariyle Carreglass ve Gloreglass markalı Türkiye’nin ilk 10×10 ebatlı cam mozaik üreticisi Sahra Cam firmasının Akdeniz Bölge satış ortağıdır.

                Burçev Marble Mermercilik firmasısın Akdeniz Bölge satış ortağıdır.         

               2013 yılı itibariyle internet gazeteciliği alanında faaliyet gösteren firmamız buyukadana.com, internet siteleriyle halkımıza hizmet etmektedir.        

               2013 yılında Adana ve Mersin illerinde stevia bitkisinin deneme üretimlerine başlamıştır      

              Şirketimiz Devlet destekleri proje danışmanlığı ile beraber e-ticaret, Google Adwords danışmanlığı da faaliyetleri arasındadır.     

              Türkiye’de kaliteli ve güvenilir firmalarla özel ürünleri ve hizmetleri değerli tüketicilerimizle paylaşmaktan daima mutluluk duyduk.

  • Yücealkas Tarım Reklamcılık Medikal İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

  • Adana Ticaret Odası:54205

  • Tel: +903223630171 - 05362440122

  • E-posta: hco@ganoturk.com - ganoturk@ganoturk.com

  • www.yucealkas.com